Інформація для громадян, що проживають на території Донецької та Луганської областей

Відповідно до:

  • Указу Президента України від 14 листопада 2014 року № 875/2014 «Про рішення ради національної безпеки і оборони України від 04 листопада 2014 року «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях»;
  • розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження», УДППЗ «Укрпошта» з 27.11.2014 припинено приймання поштових відправлень на/з територію(ї) Донецької та Луганської областей до/з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

У зв’язку з вищезазначеним, у разі Вашого проживання на території Донецької та Луганської областей, де тимчасово не функціонують відділення поштового зв’язку (перелік цих відділень поштового зв’язку зазначено на сайті УДППЗ «Укрпошта»), письмова відповідь НКРЗІ на Ваше звернення може бути адресована Вам до запитання до вказаного Вами відділення поштового зв’язку у населеному пункті, що контролюється українською владою. Відповідно, рекомендуємо крім місця проживання вказувати у зверненні наступне:

  • найменування населеного пункту (що контролюється українською владою), району, області;
  • найменування об’єкту поштового зв’язку місця призначення;
  • поштовий індекс;
  • номер телефону (з метою інформування працівниками УДППЗ «Укрпошта» одержувача про надходження реєстрованих поштових відправлень адресатам населених пунктів, де тимчасово не надаються послуги поштового зв’язку).

Для одержання поштового відправлення, адресованого до запитання, Вам необхідно буде звертатись до вказаного Вами відділення поштового зв’язку, що функціонує на підконтрольній українській владі території.

Не дотримання цих рекомендацій унеможливлює надсилання листів НКРЗІ поштою, однак письмову відповідь на Ваше звернення Ви зможете отримати за адресою розташування Громадської приймальні НКРЗІ: м. Київ, вул. Хрещатик, 22. Довідки за телефоном 044 202 00 68.

Крім того, у разі Вашого звернення до НКРЗІ з уточненою інформацією щодо місця Вашого тимчасового проживання, що контролюється українською владою, письмова відповідь буде надіслана за вказаною адресою.